KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13732026
nr 1373 2026
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Lilla Essingen. Monogramsignerad, numrerad 25/6, daterad 1903. Akvarell. Bladets mått: 19x26 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 20:26:19
8/1 12:42:20
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm